2012. december 9., vasárnap

65.Első csók



 *2 órával később
- Remélem, most már meguntad az üvegezést Harold. – dőltem neki a kanapénak.
- Ó! Én még reméltem, hogy játszunk. – húzogatta a szemöldökét.
- Ne reménykedj.
- :(

Erre már csak nevetni tudtam.
- És akkor most mit csináljunk? – ugrott fel Harry.
- Olyan vagy, mint egy óvodás. – nevettem fel.
- Akkor te vagy a bébiszitter és vigyáznod kell rám. – mondta majd az ölembe tette a fejét.
- Hát jó. De el
őre szólok, nem vagyok jó gyerek megőrző. Egyszer rám bízták Phoebe-t és elvesztettem. Vagyis bújócskáztunk és nem találtam meg.
- Nekem eszem ágában sincs elbújni el
őled. – mosolygott.
Erre nem tudtam mit mondani csak mosolyogtam és kikerültem tekintetét.
- Melody. – szólított meg.
Ránéztem és láttam vigyorog.
- Mond. – szólaltam meg.
Ekkor felült.
- Mi van köztünk? – kérdezte.
Értetlenül ültem.
- Ezt, hogy érted? – kérdeztem vissza.
- Hát, hogy… Te is érzel irántam valamit, a barátságon kívül?
Egy pillanatra megállt bennem az üt
ő. Tenyerem izzadni kezdett és szívem hevesebben kalapált, mint valaha.
- Azt hiszem, igen. – hajtottam le a fejem.
Keze felém közeledett és államnál fogva felhajtotta fejemet. Az arcát közelebb tolta enyémhez és egy csókot nyomott ajkaimra. Isteni volt. Miután ajkai elhagyták enyéimet, felnéztem.
- Köszönöm. – suttogtam.
Ő csak mosolygott és nem mondott semmit.
- Fogadjunk, hogy ez volt az ok, amiért ide jöttél. – törtem meg a csendet.
- Hááát. Lehet. – pirult el.
- Tudod, reménykedtem, hogy egyszer eljön ez a nap. – csúsztam közelebb.
- Komolyan?! Én meg azt hittem, rámen
ősnek tartanál, vagy mivel tudom, hogy más is tetszett így hát, nem mertem lépni.
Erre nem tudtam mit mondani, de már biztos voltam benne, hogy jól döntöttem.
- Akkor most már elhívhatlak randira? – lelkesedett fel Harry.
- Öhm ... Persze. De el
őtte még mondanom kell valamit.
- Gondoltam én, hogy múltkor a vidámparkba nem csak a szülinapi bulidról akarsz beszélni. 
- Ne haragudj, hogy akkor nem mondtam, csak nem tartottam valami alkalmasnak az id
őpontot.
- Semmi gond, csak mond. Nekem eddig is elmondhattál mindent és ezután is így lesz. – mosolygott majd közelebb jött és karjával átkarolt.
- Tudod én már régóta visszanyertem az emlékezetem. – böktem ki gyorsan, nem akartam még köríteni.
Ránéztem Harry-re és tekintete üvegessé vált.
- Harry … Minden rendben?  - kérdeztem megijedve.
- Eddig ezt nekem miért nem mondtad?
- Nem akartalak ezzel terhelni.
- Terhelni?
- Melody … Én már mióta magamat hibáztatom, hogy téged baleset ért, nem tudtam mit csinálok, ha nem kapod vissza a memóriád és te most azzal jössz, hogy nem mondtad el, hogy visszajött, mert nem akartál ezzel terhelni?
- Ne haragudj, én csak így jobbnak láttam.
- És akkor most, hogy, hogy elmondtad?
- Mivel most hívtál el randizni és, ha járnánk, akkor szeretnék
őszinte lenni veled, de ezek után lehet nem is akarsz velem járni.
Megpuszilta a homlokom és a fülembe suttogta.
- Köszönöm, hogy
őszinte vagy.
Ránéztem és csak mosolygott.
- Ilyen miatt nem hagynám veszni azt, aki a legfontosabb nekem. – suttogta ismét.
- Úgyhogy akkor pénteken 8-ra itt vagyok és elviszlek egy csodás helyre. – tette hozzá.
- El sem hiszem. – mondtam nevetve miközben könnyeztem.
- Mit?
- Hogy egy ilyen fiú, mint te pont velem akar randizni.
- Milyen fiú?
- Kedves, megért
ő, romantikus és megbocsájtó.
- Nem lenne jobb semmi, ha haragudnék. Csak hagynám veszni azt, amiért hónapok óta küzdök és vágyakozom.
Szorosan megöleltem és nem tudtam, hogy sírjak-e, vagy nevessek. Ez életem legszebb napja.
- De ezt nem mondhatod el senkinek. – mondtam.
- Ezt, hogy érted?
- Úgy, hogy nem beszélhetsz a csókról és a randiról.
- Miért?
- Azért, mert, ha most felébreszt anya, hogy csak álmodom, akkor nem akarom, hogy mindenki kinevessen.
Harry rám nézett és elkezdett nevetni.
- Mi az? – kérdeztem komolyan.
- Csak azt ne mond, hogy ezt komolyan mondtad. –nevetett tovább.
- Miért, volt már ilyen.
- Te rólam szoktál álmodni? – húzta fel a szemöldökét és sunyin mosolygott.
- Dehogyis! – vágtam ki magam.
- Aha persze, ezt már nem dumálod ki. –kiáltott fel és vigyorgott.
- Nem is szoktam, csak felvetettem hátha. – próbáltam kibújni a kínos helyzet alól.
- Á, ezt már nem hiszem.
- Pedig így van. – löktem meg a vállát.
- Miért nem vallod be, az els
ő pillanattól kezdve belém voltál zúgva és az óta is rólam álmodsz. – kezdte a piszkálódást.
- Ez nem igaaaaaaaaz! – veszekedtem.
Lökdös
ődni kezdtünk és egyszer csak én fekve találtam magam, ő pedig fölém hajolt.
- Bevallod? – kérdezte.
- Az kizárt. – fordítottam el a fejem.
Ekkor csókolgatni kezdte a nyakamat és mikor visszafordítottam a fejem, elcsattant a második csók. Ez hosszabb volt, mint az els
ő és még jobb volt.
- Még most akarod bevallani? – suttogta mély hangján a fülembe.
- Hááát. – suttogtam.
- Nem! – kiáltottam és magam alá gy
űrtem.
Most én hajoltam fölé és hajam az arcába lógott. Ez persze
őt nem zavarta és csak mosolygott és már a mosoly gödröcskéi is elő
bújtak.
- Hát jó, akkor ne valld be.
Ráhajoltam mellkasára és ezt mondtam.
- Mindegy egyes álmomban ott voltál, mint egy herceg és azt kívántam bárcsak egyszer nem csak álmomban lehetnél a hercegem.
Ekkor átölelt és ott feküdtünk a nappali közepén ölelkezve.