Sziasztok! Drága olvasóim, amint látjátok ismét visszatértem, vagyis mondjuk. Mostanság rám tör, az írhatnék, úgyhogy sűrűbben lesznek részek, persze nem csak úgy natúrba. Ismét az áll fent, mint eddig, hogy max. 3 komi kell egy új részhez, de úgy döntöttem, ha nem írtok én a részeket megírom, magamnak. Aztán, ha rávettétek magatokat a kommentelésre, én is ráveszem magam arra, hogy részeket tegyek fel. Szerintem ez így tök fer, úgyhogy remélem, megértitek. Nagyon köszönöm, hogy azok alatt a hónapok alatt is látogattátok a blogot, amíg nem is írtam, de mivel azért nyárra be szeretném fejezni így visszatértem. Egyébként, ha el akartok érni, akkor a twitter-emen / @kicsi_bettina1D / és a One Direction Stories.* oldalon is megtaláltok, meg ezekre szoktam kitenni, ha van új rész.
2013. február 11., hétfő
Álohááá!
Sziasztok! Drága olvasóim, amint látjátok ismét visszatértem, vagyis mondjuk. Mostanság rám tör, az írhatnék, úgyhogy sűrűbben lesznek részek, persze nem csak úgy natúrba. Ismét az áll fent, mint eddig, hogy max. 3 komi kell egy új részhez, de úgy döntöttem, ha nem írtok én a részeket megírom, magamnak. Aztán, ha rávettétek magatokat a kommentelésre, én is ráveszem magam arra, hogy részeket tegyek fel. Szerintem ez így tök fer, úgyhogy remélem, megértitek. Nagyon köszönöm, hogy azok alatt a hónapok alatt is látogattátok a blogot, amíg nem is írtam, de mivel azért nyárra be szeretném fejezni így visszatértem. Egyébként, ha el akartok érni, akkor a twitter-emen / @kicsi_bettina1D / és a One Direction Stories.* oldalon is megtaláltok, meg ezekre szoktam kitenni, ha van új rész.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése