2012. szeptember 4., kedd

FIGYELEM!

Mint azt ti is tudjátok, elkezdődött a suli időszak, így hát kevés időm van írni. Sajnos lassabban vagyok kész a részekkel így nem garantálom, hogy 1-2 héten belül hozom a következőt és ez sajnos mostantól így is lesz, mert a tanulásra kell koncentrálnom és nem ülhetek annyit a gép előtt, de igyekszem minél előbb megírni a részeket. Remélem megértitek és ugyanúgy figyelemmel kíséritek a blogomat, mint eddig. Köszönöm, hogy olvassátok és remélem, hogy nem haragszotok meg emiatt. Szeretettel kisgólya_bettina! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése