2012. augusztus 13., hétfő

Ha érdekel még a blog olvasd el!

Tudjátok tökre értékelném, ha tényleg írnátok kommenteket, mert ez nagyon nem fer, hogy én itt  írom nektek nagy szeretettel a részeket és nem vagytok képesek írni pár mondatot, hogy jó- e vagy szar és hagyjam abba. Tudom, nem én vagyok a 21. század Shakespeare-je, de akkor is látom, hogy sokan látogatják a blogom és nem hiszem el, hogy nem vagytok képesek írni legalább 1 mondatot. Én nagyon sokat gondolkodom, hogy mit írjak, mi fog nektek tetszeni, de mivel nem mondok sok véleményt, így nehéz eleget tennem. Persze, vannak kivételek, akik mindig írnak, vagy nem is mindig, de nagyon sokszor, azokat ez nem érint és azoknak szeretném is megköszönni. Úgyhogy, ha érdekel titeket még a blogom, akkor légyszíves fejtsétek ki a véleményeteket, nem baj, ha kritika is, mert még várok egy hetet, de ha nem lesznek kommentek törlöm a blogom. Köszönöm, ennyit akartam. ~ Betti*

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése