Akkora ez az épület, hogy hirtelen nem találtam senkit.
- Elnézést, kérhetnék egy kis segítséget? – böktem meg az egyik ember vállát.
- Sajnálom, de nem tudok segíteni, én is eltévedtem. – válaszolta kedvesen.
- Ja, értem, köszönöm. – majd elmentem.
Egyszer csak megláttam Ashley-t, ahogy jött ki az egyik szobából, odafutottam.
- Ashley, várj! – kiáltottam.
- Szia, Melody, téged kereslek. – mondta ijedten.
- Én meg téged. – nevettem.
- De hát Niall-al voltál, hol van? – kérdeztem.
- Igen, de hívta Simon.
- Ja, értem, bár gondolhattam volna, mert Liam-et is elvitte.
Miközben beszélgettünk Niall kijött abból a szobából, ahonnan Ashley.
- Niall? Azt hittem, Simon-nal vagy. – feleltem és közben Ashley-t néztem.
- Ja, igen, csak be kellett ide ugranom. – válaszolta.
- Tényleg? Nem láttalak bemenni, pedig itt állunk egy ideje. – jegyeztem meg.
- Hát olyan vagyok, mint a nindzsák. – pirult el azután elszaladt.
Ezután ránéztem Ashley-re és ezt kérdeztem.
- Ashley, nem akarsz mondani valamit?
- Öö, nem, nem hiszem. Miért kéne? – habogta.
- Szerintem kéne. – néztem rá.
- Majd, ha eszembe jut, megkérdezem. – vigyorgott.
- Nézd, ott van anyukád. – mutatott anyuék felé.
Tudtam, hogy titkolózik, és mér sejtettem is, hogy mit, de megvárom, míg elmondja magától. Én is odamentem anyuékhoz.
- Titeket keresünk. Itt vannak, a ruháitok öltözzetek ét. – parancsolt ránk anyu.
- Igenis főnök. – szalutáltam.
Elmentünk az egyik szobába és átöltözünk. Nekem bőrszínű ruhám volt, ugyanolyan színű cipővel, Ashley-nek egy gyönyörű rózsaszín ruhája, fehér cipővel és egy hangjegyes nyaklánccal, amit még sosem láttam.
- Ash, ezt a nyakláncodat még sosem láttam, pedig már egy párszor voltam nálatok és megnéztem az összeset, de ez nem volt ott. – mondtam neki.
- Ja, hát igen, ezt nem rég vettem. – vágta rá a választ.
Láttam, hogy hazudik, de nem mondtam semmit. Egyszer csak egy nő lépett be az ajtón.
- Sziasztok, Brenda vagyok, jöttem megcsinálni a sminketeket.
- Köszönjük, de mi nem kértük és fellépők se vagyunk. – mondta Ash.
- Tudom, de mindenkinek megcsinálom. – mosolygott és hozzálátott.
Mindketten kaptunk egy csodaszép sminket és nem győztük meghálálni.
- Wow! Ez gyönyörű, köszönöm szépen. – öleltem meg Brenda-t.
- Én is csatlakozom az előttem szólóhoz. – tette hozzá Ashley.
- Nagyon szívesen, érezzétek jól magatokat. – mondta Brenda és elment.
- Nagyon szép vagy Ashley. – néztem Ash-re.
- Te is. – jegyezte meg.
Aztán anyuék bejöttek, hogy menjünk, mert kezdenek.
- Nagyon szépek vagytok lányok. – mondta apa.
- Köszönjük. – válaszoltam.
Bementünk egy hatalmas terembe, nekünk, vidéki lányoknak akkora volt, mint maga az egész világ. Csak ámuldoztunk, de egyszer csak minden elsötétült. Megjelent egy fénycsóva és ott egy ember. Simon volt az.
- Kedves egybegyűltek, örömmel mutatom be 2010 legtehetségesebb fiataljait, akik most csak maguknak játszanak, ott vannak köztük szeretteik, barátaik. Szurkoljunk nekik és jó szórakozást. – mondta el nyitóbeszédét.
Mindenki nagyon izgatott, de ekkor megjelentek a fiúk a színpadon és hatalmas bulit csaptak. A Viva la vida-t énekelték először és ezt követte a Kid sin America. Minden énekes 45 percet volt a színpadon, de a fiúkat élveztem a legjobban. Mikor vége lett az első körnek, kimentünk egy kicsit levegőzni.
- Jaj, Melody, nem tudom, hogy háláljam meg ezt neked. – ölelt át Ashley.
- Miről beszélsz, hiszen már te is vittél koncertre. – válaszoltam.
- De nem tudod, hogy ez mekkora élmény. – mondta kivirultan.
- Na, jó, nem bírom, mondd el, hogy mi ekkora öröm.
- Hát, az, hogy itt lehetek. – pirult el.
- Aha, persze, a Justin Bieber koncerten nem voltál ilyen vörös, azonnal mond el, hogy mi van. – erőszakoskodtam.
- Jól van, jól van, csak ne nyaggass. – kezdett bele.
- Tudod, nekem tetszik Niall és ezt ő is észrevette, és a legjobb, ohgy én is tetszek neki és elhívott randizni. – mosolygott.
- Akkor ezért tűntél egész nap és akkor Niall-al voltál a Nando’s-ban. – mondtam.
- Te ezt honnan tudod, mármint, hogy a Nando’s-ba voltam.
- Be kell vallanom, aggódtam érted, ezért egyik nap követtelek, egészen a Nando’s-ig, még munka ajánlatot is kaptam, na, de nem ez a lényeg. Bántott, hogy nem mondod el, hogy van valakid, ezért mentem utánatok. – hajtottam le a fejem.
- Jaj, te buta, azért nem mondtam el, mert nem voltunk benne biztosak, de te leszel az első, aki tudni fogja. – vigasztalt meg.
- Nem, mert ti fogjátok tudni először. –nevettem.
- Ok. – nevetett Ashley is.
Ekkor nyílt az ajtó és a fiúk jöttek.
- Sziasztok, ti meg mit ültök itt kint? – kérdezte Zayn.
- Ja, semmi, csak kiültünk levegőzni. – válaszoltam.
Láttam, hogy Niall vigyorog Ashley-re és elkezdtem nevetni.
- Gyönyörűek vagytok. - mondta Liam.
- Egyetértek. - tette hozzá Niall.
- köszönjük. - válaszoltam Ashley helyett is, mert most kizárta a külvilágot, ahogy láttam.
- Szóval, hogy tetszett? – kérdezte Harry.
- Imádtam. – vágtam rá a választ.
Nagyot mosolygott erre. Louis is csak mosolygott ezért felkeltem megölelni.
- Erre vártam. – nevetett.
- Láttam a szemedben. – nevettem.
- Fiúk gyertek, jön a második kör! – kiáltott Simon.
- Bocsi csajok, de most mennünk kell. – mondta Zayn.
- Rendben. Csajok? – néztem furán.
- Aham. – mosolygott majd elmentek.
- Fantasztikus este elé nézünk. - mondtam Ashley-nek.
- Meghiszem azt. - válaszolta majd mi is bementünk.
- Elnézést, kérhetnék egy kis segítséget? – böktem meg az egyik ember vállát.
- Sajnálom, de nem tudok segíteni, én is eltévedtem. – válaszolta kedvesen.
- Ja, értem, köszönöm. – majd elmentem.
Egyszer csak megláttam Ashley-t, ahogy jött ki az egyik szobából, odafutottam.
- Ashley, várj! – kiáltottam.
- Szia, Melody, téged kereslek. – mondta ijedten.
- Én meg téged. – nevettem.
- De hát Niall-al voltál, hol van? – kérdeztem.
- Igen, de hívta Simon.
- Ja, értem, bár gondolhattam volna, mert Liam-et is elvitte.
Miközben beszélgettünk Niall kijött abból a szobából, ahonnan Ashley.
- Niall? Azt hittem, Simon-nal vagy. – feleltem és közben Ashley-t néztem.
- Ja, igen, csak be kellett ide ugranom. – válaszolta.
- Tényleg? Nem láttalak bemenni, pedig itt állunk egy ideje. – jegyeztem meg.
- Hát olyan vagyok, mint a nindzsák. – pirult el azután elszaladt.
Ezután ránéztem Ashley-re és ezt kérdeztem.
- Ashley, nem akarsz mondani valamit?
- Öö, nem, nem hiszem. Miért kéne? – habogta.
- Szerintem kéne. – néztem rá.
- Majd, ha eszembe jut, megkérdezem. – vigyorgott.
- Nézd, ott van anyukád. – mutatott anyuék felé.
Tudtam, hogy titkolózik, és mér sejtettem is, hogy mit, de megvárom, míg elmondja magától. Én is odamentem anyuékhoz.
- Titeket keresünk. Itt vannak, a ruháitok öltözzetek ét. – parancsolt ránk anyu.
- Igenis főnök. – szalutáltam.
Elmentünk az egyik szobába és átöltözünk. Nekem bőrszínű ruhám volt, ugyanolyan színű cipővel, Ashley-nek egy gyönyörű rózsaszín ruhája, fehér cipővel és egy hangjegyes nyaklánccal, amit még sosem láttam.
- Ash, ezt a nyakláncodat még sosem láttam, pedig már egy párszor voltam nálatok és megnéztem az összeset, de ez nem volt ott. – mondtam neki.
- Ja, hát igen, ezt nem rég vettem. – vágta rá a választ.
Láttam, hogy hazudik, de nem mondtam semmit. Egyszer csak egy nő lépett be az ajtón.
- Sziasztok, Brenda vagyok, jöttem megcsinálni a sminketeket.
- Köszönjük, de mi nem kértük és fellépők se vagyunk. – mondta Ash.
- Tudom, de mindenkinek megcsinálom. – mosolygott és hozzálátott.
Mindketten kaptunk egy csodaszép sminket és nem győztük meghálálni.
- Wow! Ez gyönyörű, köszönöm szépen. – öleltem meg Brenda-t.
- Én is csatlakozom az előttem szólóhoz. – tette hozzá Ashley.
- Nagyon szívesen, érezzétek jól magatokat. – mondta Brenda és elment.
- Nagyon szép vagy Ashley. – néztem Ash-re.
- Te is. – jegyezte meg.
Aztán anyuék bejöttek, hogy menjünk, mert kezdenek.
- Nagyon szépek vagytok lányok. – mondta apa.
- Köszönjük. – válaszoltam.
Bementünk egy hatalmas terembe, nekünk, vidéki lányoknak akkora volt, mint maga az egész világ. Csak ámuldoztunk, de egyszer csak minden elsötétült. Megjelent egy fénycsóva és ott egy ember. Simon volt az.
- Kedves egybegyűltek, örömmel mutatom be 2010 legtehetségesebb fiataljait, akik most csak maguknak játszanak, ott vannak köztük szeretteik, barátaik. Szurkoljunk nekik és jó szórakozást. – mondta el nyitóbeszédét.
Mindenki nagyon izgatott, de ekkor megjelentek a fiúk a színpadon és hatalmas bulit csaptak. A Viva la vida-t énekelték először és ezt követte a Kid sin America. Minden énekes 45 percet volt a színpadon, de a fiúkat élveztem a legjobban. Mikor vége lett az első körnek, kimentünk egy kicsit levegőzni.
- Jaj, Melody, nem tudom, hogy háláljam meg ezt neked. – ölelt át Ashley.
- Miről beszélsz, hiszen már te is vittél koncertre. – válaszoltam.
- De nem tudod, hogy ez mekkora élmény. – mondta kivirultan.
- Na, jó, nem bírom, mondd el, hogy mi ekkora öröm.
- Hát, az, hogy itt lehetek. – pirult el.
- Aha, persze, a Justin Bieber koncerten nem voltál ilyen vörös, azonnal mond el, hogy mi van. – erőszakoskodtam.
- Jól van, jól van, csak ne nyaggass. – kezdett bele.
- Tudod, nekem tetszik Niall és ezt ő is észrevette, és a legjobb, ohgy én is tetszek neki és elhívott randizni. – mosolygott.
- Akkor ezért tűntél egész nap és akkor Niall-al voltál a Nando’s-ban. – mondtam.
- Te ezt honnan tudod, mármint, hogy a Nando’s-ba voltam.
- Be kell vallanom, aggódtam érted, ezért egyik nap követtelek, egészen a Nando’s-ig, még munka ajánlatot is kaptam, na, de nem ez a lényeg. Bántott, hogy nem mondod el, hogy van valakid, ezért mentem utánatok. – hajtottam le a fejem.
- Jaj, te buta, azért nem mondtam el, mert nem voltunk benne biztosak, de te leszel az első, aki tudni fogja. – vigasztalt meg.
- Nem, mert ti fogjátok tudni először. –nevettem.
- Ok. – nevetett Ashley is.
Ekkor nyílt az ajtó és a fiúk jöttek.
- Sziasztok, ti meg mit ültök itt kint? – kérdezte Zayn.
- Ja, semmi, csak kiültünk levegőzni. – válaszoltam.
Láttam, hogy Niall vigyorog Ashley-re és elkezdtem nevetni.
- Gyönyörűek vagytok. - mondta Liam.
- Egyetértek. - tette hozzá Niall.
- köszönjük. - válaszoltam Ashley helyett is, mert most kizárta a külvilágot, ahogy láttam.
- Szóval, hogy tetszett? – kérdezte Harry.
- Imádtam. – vágtam rá a választ.
Nagyot mosolygott erre. Louis is csak mosolygott ezért felkeltem megölelni.
- Erre vártam. – nevetett.
- Láttam a szemedben. – nevettem.
- Fiúk gyertek, jön a második kör! – kiáltott Simon.
- Bocsi csajok, de most mennünk kell. – mondta Zayn.
- Rendben. Csajok? – néztem furán.
- Aham. – mosolygott majd elmentek.
- Fantasztikus este elé nézünk. - mondtam Ashley-nek.
- Meghiszem azt. - válaszolta majd mi is bementünk.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése