2012. június 18., hétfő

42.Rosszul vagyok


Ott maradtam a padon, de kicsit rosszul éreztem magam, hányingerem lett így hát kimentem levegőzni.
- Hova mész kicsim? – kérdezte apu.
- Mindjárt jövök, csak egy kicsit kimegyek leveg
őzni. – válaszoltam.
- Rendben. – mosolygott.
Leültem a járda küszöbére és nagyon fura érzésem volt, nem mondhatnám, hogy még mindig rosszul voltam, meg sem tudnám magyarázni, hogy mi bajom volt. Csak néztem az elhaladó autókat, embereket, veszeked
ő párokat, kóbor kutyákat, mindent, ami csak ott volt. Egyszer csak hallottam, hogy nyílik az ajtó.
- Jaj, Melody, azt hittem, elmentél. – mondta Harry ijedten.
- Ja, dehogyis, csak kijöttem leveg
őzni. – nyugtattam meg.
- Nem tudtam befejezni, amit mondani akartam. – kezdett megint bele.
- Hát nem. – tettem hozzá.
- Melody. – szólított.
- Harry, kérlek, ne mondj semmit. – állítottam le.
- De.
- Sajnálom. – mondtam majd bementem.
- Anya, elmegyek haza, majd találkozunk. – szóltam anyunak.
- De miért? – kérdezte.
- Szarul vagyok, lefekszem.
- Ja, rendben, de vigyázz magadra, menj busszal. – mondta és megsimogatott.
- Szerintem sétálok, hogy kiszell
őztessem a fejem. – válaszoltam.
Kicsikartam egy mosolyt majd odamentem a fiúkhoz.
- Sziasztok, bocsájtsatok meg, de én most elmegyek, majd szombaton megnézlek titeket és jöv
ő héten találkozunk. – mondtam nekik.
- De miért, és miért vagy ilyen sápadt? – fogta meg a homlokomat Louis.
- Biztos a leveg
ő, vagy a suliban most sok a beteg és az, de nem tudom. – válaszoltam.
- Hazaviszlek. – ajánlotta fel Zayn.
- Nem kell, hazamegyek gyalog.
- Nem, nem engedlek el ilyen állapotban gyalog. – mondta Zayn szigorúan.
- Kérlek, hagy menjek gyalog. – könyörögtem, de már alig álltam a lábamon.
- Persze, mindjárt összeesel, majd hazaviszünk. – mondta már Louis is.
- Jól van, de nem kell mindenkinek jönni. – mondtam.
- Nehogy elkapjátok a nagy nap el
őtt. – tettem hozzá.
- Igaza van. – mondta Niall.
- De majd én, hazaviszlek. – mondta Louis.
- Biztos ne menjek én? – kérdezte Zayn.
- Nem kell, akkor mindjárt jövünk. – mondta Louis majd kivitt a kocsihoz.
Beültünk, beöveztem magam és elindultunk. Egy kicsit még nyitva volt a szemem és láttam Harry szomorú arcát.
- Indulhatunk? – kérdezte.
- Persze, és köszönöm. Bocsáss meg, hogy ennyi baj van velem. – mondtam.
- Jaj, ne viccelj, a hugicám vagy, jó, hogy segítek. – mosolygott és megsimogatott.
- Csak a másod unokahúgod vagyok. – jegyeztem meg.
- De nekem már a húgom vagy. – válaszolta.
- Köszönöm, te pedig az én bátyuskám. – mondtam egy kis mosollyal.
- Melody. – kezdett bele.
- Tessék? – kérdeztem.
- Mit
ől lettél rosszul, mert tuti, hogy nem a pizzától és nem is a levegőtől, hiszen kiskorunk óta ide járunk és eddig semmi bajod nem volt.
- Már a suliban is rosszul éreztem magam és hát nem tudom. – válaszoltam.
- Nem hiszek neked, látom rajtad, hogy valami nincs rendben, de ez belülr
ől jön. – mondta gyanakodva.
- Jól van, hanyagolhatnánk a témát?
- Rendben, te tudod. – fejezte be és nem is beszéltünk, amíg oda nem értünk a házhoz.
Kiszálltam majd megköszöntem a fuvart. Mikor mentem befelé a kapunál egy kicsit összerogytam.
- Melody! Melody, jól vagy. – láttam Eric-et.
- Igen, igen jól vagyok, csak kicsit rosszul érzem magam. – mondtam és segített felkelni.
- Hála az égnek, gyere, segítek bemenni. – mondta és a kezemet a vállára helyezte.
Most már végképp nem tudtam, hogy mi bajom és milyenek az érzéseim.
- Add ide a kulcsot, légy szíves. – kérte a kulcsom majd kivette a zsebemb
ől.
Miután beértünk letett a kanapéra, betakart és f
őzött nekem egy teát. Ezután megfogta homlokom.
- Jézusom, te t
űz forró vagy.
- Csinálok neked egy forró fürd
őt.
- Hol van a fürd
őszoba? – kérdezte.
Mutogattam a lépcs
ő felé majd felment. Pár perccel később lejött.
- Gyere, segítek felmenni. – mondta és felemelt.
- Egyedül fogok fürödni. – jelentettem ki.
- De köszönöm a segítséget, de most menj haza, már nem tudják hol vagy. – tettem hozzá.
- Tudják, hogy hozzád jöttem, bár azt én sem tudtam, hogy ápoló leszek, de nem hagylak itt. – mondta.
- Kérlek, menj el, egyedül szeretnék lenni. – kérleltem.
- Rendben, de ha valami baj van, akkor csak szólj. – mondta majd megsimogatott.
Bevánszorogtam a kádba és vagy 1 órát feküdhettem és azóta, kiderült, hogy fél óra is alig volt. Lassan, de biztosan leértem a lépcs
őn és beültem a Tv elé miközben ittam a teám. Nem is figyeltem a műsorra, mert Harry járt a fejemben aztán pedig, Eric.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése