2012. április 18., szerda

10. Vicces helyzet


...Nagyon köszönöm azoknak, akik eddig minden részt elolvastak! Remélem tetszett, amit eddig írtam, és ha igen, kérlek, valami visszajelzést adjatok, hogy érdemes folytatnom. Előre is köszönöm. Meghoztam a 10. részt, remélem elnyerte a tetszéseteket. Jó olvasást! ...

Reggel mikor felkeltem lementem reggelizni, anyuék már lent voltak.
- Na, tegnap jól érezted magad? – kérdezték.
- Juj, nagyon jó volt, annyira kedvesek és aranyosak, remélem még lesz ilyen. – mondtam hatalmas vigyorral.
- Öm, anyuci nem akarok tolakodó lenni, de hol a kajám? – kérdeztem durcásan.
- Jól van, na, nyugalom már készül. – mondta és egyb
ől gyorsabban csinálta.
Mivel még volt pár percem, ezért leültem a TV elé és megnéztem egy Suite Life on Deck részt. Imádom, hogy lehet két tini fiú ilyen vicces, mindig nagyokat nevetek rajtuk.  Egyszer csak anya jön egy tálcával.
- Na, itt a reggeli. – mondta és letette elém a rántottát.
- Fincsi! – kiáltottam neki.
- Jó hogy, mikor nem az? – kérdezte flegmán.
Hát igen az én anyám, forma.  Egyszer csak valaki kopogott.
- Majd én kinyitom! – szóltam anyunak.
Mikor nyitottam volna az ajtót az elkezdett nyílni és orrba vágott, nem is kicsit, egyb
ől seggre ültem.
- Aucs, ez fájt. – mondtam és az orromat fogtam.
- Jaj, ne haragudj Melody nem tudtuk, hogy valaki kinyitja. - mondta Niall, majd segített felkelni.
- Gyertek beljebb, de csak óvatosan, ne úgy, mint az elefánt a porcelán boltban, köszönöm. – mondtam nevetve.
- Oké, bocsi még egyszer. – mondta Niall.
- Egyetek velünk. –szólt anyu.
- Nem utasítjuk vissza. – mondta Niall. Vagyis én nem utasítom vissza. –helyesbített.
Miközben megreggeliztek, én elmentem felöltözni.  Jó hangulatomban voltam, és ezt a ruhám is mutatta. Vettem fel egy Mickey egeres fels
őt, egy zöld nacit, egy deszkás cipőt, és pár csecsebecsét. Mikor készem-lettem lementem a többiekhez. Mindenki készenlétben állt.
- Indulhatunk? – kérdezték.
- Igen, de hova is? – kérdeztem érdekl
ődve.
- Meglepi! – mondta Harry.
- Szuper, se. – mondtam nevetve.
Ők persze nem értették, de nem is baj, majd beavatom, vagy nem. Kimentünk a kapun és mentek a kocsi felé.
- Én nem megyek kocsival. – mondtam, és nem mentem tovább.
- Mi az, hogy nem jössz kocsival? – kérdezték furcsán nézve.
- El
őször is, ez egy limuzin, másodszor nem akarok holnap az újságok címlapján szerepelni, hogy ki ez a lány, köszönöm ebből nem kérek. –jelentettem ki.
- Loui az uncsitesódnak több esze van, mint neked. – nevetett Liam.
- Hát igen, ez mindig is így volt. – mondta Lou, és elszégyellte magát.
- Akkor hát menjünk gyalog. – mondta Zayn.
 Elindultunk és rengeteget nevettünk. Nem bánták, hogy gyalog kellett jönni, s
őt meg is köszönték. Tudtam, hogy jó döntéseim vannak, de hogy ennyire.  Megérkeztünk az állatkertbe.
- Ezt most nem mondjátok komolyan, egy farmon lakok, több állatot látok naponta, mint akik itt dolgoznak az állatkertben. – mondta flegmás fejjel.
- Tudjuk, de úgy gondoltunk, hogy ne csak az otthoniakat lásd. – mondta Liam.
Nem akartam mondani, hogy az állatkertb
ől hozzuk a sebesült állatokat, ekkora sokkot nem akartam okozni.
- Jeboy, állatkert! – kiáltottam, mintha akkor újdonság lenne.
 Mikor mentünk a f
őbejárathoz odajött Bradley, aki egy jó barátom, és az állatkertben dolgozik.
- Szia Melody, ezer éve nem láttalak.
- Hello Brad, úgyszint, hogy vagy? – kérdeztem kedvesen.
- Én, remekül, mi szél hozott, hogy vannak az állatok. – kérdezte mosolygós arccal.
- Köszönik, remekül vannak, ja, és úgy gondoltam megnézem az állatokat, nem láttam még eleget. – nevettem el magam.
A fiúk csak néztek, hogy nem tudnak újat mutatni. Bradley és én is nevettünk, hogy a fiúk ide hoztak, és aztán
ők is elkezdtek nevetni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése