Mikor kijöttem a fürdőből,
mindenki ott állt az ajtó előtt.
- Nem szoktam énekelni, úgyhogy mit csináltok itt? – mondtam majd becsuktam az ajtót.
- Aj, pedig azt hittük. – mondta Zayn.
- Kimarakodtátok magatokat? – kérdeztem nevetve.
- Igen, Louis elmondta, hogy nála alszol. – mondta Niall keresztbe tett kezekkel.
- Hát szóval igen, de nem akartam én elrontani a kedveteket, ezért nem mondtam semmit.
- Neked elnézzük. – mosolygott Harry.
Ezután elmentem Louis szobájába és azt láttam, hogy gyönyörűen meg van ágyazva, ráadásul pici virágok is vannak a párnán.
- Liam alkotása. – mondta Louis miközben megfogta Liam vállát.
- Jaj, nagyon köszönöm. Annyira kedves tőled. – öleltem meg.
- Meséljünk esti mesét? – kérdezte Zayn nevetve.
- Igen! Mindenféleképpen. – virultam fel.
- Komolyan? – kérdezte Zayn meglepetten.
- Komolyan, ragaszkodom hozzá. Ki tudja mikor lesz még lehetőségem, hogy a hatalmas Zayn Malik és barátai meséljenek nekem. – nevettem.
- Igazad van, nincs még egy lehetőség, hogy szóba álljak veled. – nevetett ő is.
- Köszönöm. – mondtam és lehajtottam a fejem.
- Na, akkor most beszélgetünk, vagy mesélünk. – vágott közbe Niall.
- Hát akkor kezdjétek, rajtam ne múljon. – mondtam majd lefeküdtem.
Mindenki leült az ágyamra és hosszas tanácskozásba kezdett. Megegyeztek, hogy az egyikük elkezdi, a többiek pedig valahogy folytatják. Előre féltem, mi fog ebből kisülni.
- Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy kislány, aki Melody-nak hívtak. – kezdte el Louis.
- Nem mondod? – nevettem fel.
- Pszt! – szakított félbe Zayn, majd így folytatta. Ez a kislány nagyon szeretett volna találkozni a leghíresebb, legmenőbb, legszexibb, legromantikusabb..
- Jól van Zayn ne ragozd már. – szólalt meg Harry nevetve.
- Jól van, na. Csak még egyet. Legaranyosabb fiúval a világon Zayn Malik-kal.
Ekkor Niall nagyot nevetett, és nem tudták folytatni a mesém, mert nem bírta abbahagyni.
- Na, szóval. – kezdett bele Harry. Ez a kislány nem csak Zayn Malik-kal akart találkozni, hanem a még cukibb Harry Styles-al. Szegénykénknek nem volt elég pénze, hogy jegyet vegyen egy koncertre, ezért minden követ megmozgatott, hogy sikerüljön.
- Minden héten eljárt házakhoz takarítani, kutyát sétáltatni és mindent megtett, amit csak kértek tőle, csakis azért, hogy láthassa Louis Tomlinson-t.
- Jaj, gyerekek, nincs, önbizalom hiány azt látom, de engem is fényezhetnétek, mert eddig csak azt hallottam, hogy csóró vagyok. – mondtam szánakozó fejjel.
- Csönd legyen, majd mi kitaláljuk, hogy legyen, te nem szólhatsz bele. – mondta Louis és befogta a szám.
- Hol is tartottam? Ja, igen találkozni akart velem. Egyszer már nem bírta tovább és felszállt egy London-ba utazó vonatra és el is jutott egy darabig, de észrevették és hazaküldték postán.
- Nem tudták a vonattal visszavinni ezért betették egy dobozba és kapott két napra elegendő kaját, plusz fúrtak lyukat is, hogy kapjon levegőt. – tette hozzá Niall, még mindig nevetve.
Azért az már valami, hogy nem akarják, hogy megfulladjak, gondoltam magamban.
- Igen, és mikor hazaért az anyja nem merte kinyitni, mert az volt benne, hogy visszakapja a gyerekét, akivel csak a baj van. – mondta Liam, látszólag komolyan.
- És utána pedig visszaküldte a dobozt azzal a felirattal, hogy ERROR. – nevetett Harry.
- Heh, köszönöm szépen, igazán kedvesek vagytok. – szólaltam meg .
- Hányszor mondjuk, hogy PSZT! – mondták egyszerre.
Ekkor összekuporodtam és levegőt sem vettem. Ezután Zayn folytatta.
- Senki nem vette észre, hogy nem ugyanarra a címre küldték vissza a dobozt. Egyszer a híres One Direction csomagot kapott. Mikor kinyitották, egy lány kukucskált ki a dobozból. Nagyon meglepődtek a fiúk, főleg az a fekete, jóképű csodálkozott nagyot. A lány csak nézte a fiúkat, aztán hirtelen kiugrott és elfutott.
- Megijedt Mr. Malik fejétől. – szólalt meg Louis nevetve.
- Na, mind egy a lényeg, hogy el voltál tőlem ájulva. – mondta Zayn és odafordult hozzám.
- Így soha nem fogok elaludni, mert nem bírom ki nevetés nélkül. – szóltam most már én is.
- De még nincs vége! – kiáltott Liam aztán ezzel folytatta. Sokáig nézte kedves barátunk fejét, de aztán a többieket is szemügyre vette majd így szólt ‘hűha, ilyen fura marslakókat még életemben nem láttam’, ekkor a fiúk is elcsodálkoztak és úgy érezték, valami nincs rendben. Ezt követően kijött a dobozból majd körülnézett. Nagyokat csodálkozott rajtuk, a bútorokon és minden máson. Miután rájött, hogy ez nem álom a fiúk nyakába ugrott, de persze Liam-et ölelte a legszorosabban.
- Aztán pedig Louis-t imádta és azt kérdezte ’vezérem, mit tehetek érted?’.
- Na, jó szögezzük le, hogy Harry tetszett neki és ezennel a mesének vége. – fejezte be Harry nagy mosollyal.
- Hé, engem érdekelt a vége. – mondtam majd bedurcáztam.
- Én is! – mondta Louis szomorúan.
- Louis, hiszen mi találtuk… mind egy nem lényeges. – mondta Liam és megfogta a fejét.
- Hát akkor köszönöm szépen az izgalmakat, hogy mindenkit imádtam és, hogy csóró voltam, mondjuk, hogy minden voltam, csak normális nem. – néztem rájuk huncut mosolyommal.
Ezután mindenkit megöleltem, megpusziltam majd ragaszkodtam a holnapi meséléshez is. Bele is egyeztek. Úgy lefárasztottak, hogy hamar elnyomott az álom.
- Jó kis nap volt. – mondtam halkan, így köszöntem el a mai naptól, majd lehunytam szemeim és már aludtam is.
- Nem szoktam énekelni, úgyhogy mit csináltok itt? – mondtam majd becsuktam az ajtót.
- Aj, pedig azt hittük. – mondta Zayn.
- Kimarakodtátok magatokat? – kérdeztem nevetve.
- Igen, Louis elmondta, hogy nála alszol. – mondta Niall keresztbe tett kezekkel.
- Hát szóval igen, de nem akartam én elrontani a kedveteket, ezért nem mondtam semmit.
- Neked elnézzük. – mosolygott Harry.
Ezután elmentem Louis szobájába és azt láttam, hogy gyönyörűen meg van ágyazva, ráadásul pici virágok is vannak a párnán.
- Liam alkotása. – mondta Louis miközben megfogta Liam vállát.
- Jaj, nagyon köszönöm. Annyira kedves tőled. – öleltem meg.
- Meséljünk esti mesét? – kérdezte Zayn nevetve.
- Igen! Mindenféleképpen. – virultam fel.
- Komolyan? – kérdezte Zayn meglepetten.
- Komolyan, ragaszkodom hozzá. Ki tudja mikor lesz még lehetőségem, hogy a hatalmas Zayn Malik és barátai meséljenek nekem. – nevettem.
- Igazad van, nincs még egy lehetőség, hogy szóba álljak veled. – nevetett ő is.
- Köszönöm. – mondtam és lehajtottam a fejem.
- Na, akkor most beszélgetünk, vagy mesélünk. – vágott közbe Niall.
- Hát akkor kezdjétek, rajtam ne múljon. – mondtam majd lefeküdtem.
Mindenki leült az ágyamra és hosszas tanácskozásba kezdett. Megegyeztek, hogy az egyikük elkezdi, a többiek pedig valahogy folytatják. Előre féltem, mi fog ebből kisülni.
- Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy kislány, aki Melody-nak hívtak. – kezdte el Louis.
- Nem mondod? – nevettem fel.
- Pszt! – szakított félbe Zayn, majd így folytatta. Ez a kislány nagyon szeretett volna találkozni a leghíresebb, legmenőbb, legszexibb, legromantikusabb..
- Jól van Zayn ne ragozd már. – szólalt meg Harry nevetve.
- Jól van, na. Csak még egyet. Legaranyosabb fiúval a világon Zayn Malik-kal.
Ekkor Niall nagyot nevetett, és nem tudták folytatni a mesém, mert nem bírta abbahagyni.
- Na, szóval. – kezdett bele Harry. Ez a kislány nem csak Zayn Malik-kal akart találkozni, hanem a még cukibb Harry Styles-al. Szegénykénknek nem volt elég pénze, hogy jegyet vegyen egy koncertre, ezért minden követ megmozgatott, hogy sikerüljön.
- Minden héten eljárt házakhoz takarítani, kutyát sétáltatni és mindent megtett, amit csak kértek tőle, csakis azért, hogy láthassa Louis Tomlinson-t.
- Jaj, gyerekek, nincs, önbizalom hiány azt látom, de engem is fényezhetnétek, mert eddig csak azt hallottam, hogy csóró vagyok. – mondtam szánakozó fejjel.
- Csönd legyen, majd mi kitaláljuk, hogy legyen, te nem szólhatsz bele. – mondta Louis és befogta a szám.
- Hol is tartottam? Ja, igen találkozni akart velem. Egyszer már nem bírta tovább és felszállt egy London-ba utazó vonatra és el is jutott egy darabig, de észrevették és hazaküldték postán.
- Nem tudták a vonattal visszavinni ezért betették egy dobozba és kapott két napra elegendő kaját, plusz fúrtak lyukat is, hogy kapjon levegőt. – tette hozzá Niall, még mindig nevetve.
Azért az már valami, hogy nem akarják, hogy megfulladjak, gondoltam magamban.
- Igen, és mikor hazaért az anyja nem merte kinyitni, mert az volt benne, hogy visszakapja a gyerekét, akivel csak a baj van. – mondta Liam, látszólag komolyan.
- És utána pedig visszaküldte a dobozt azzal a felirattal, hogy ERROR. – nevetett Harry.
- Heh, köszönöm szépen, igazán kedvesek vagytok. – szólaltam meg .
- Hányszor mondjuk, hogy PSZT! – mondták egyszerre.
Ekkor összekuporodtam és levegőt sem vettem. Ezután Zayn folytatta.
- Senki nem vette észre, hogy nem ugyanarra a címre küldték vissza a dobozt. Egyszer a híres One Direction csomagot kapott. Mikor kinyitották, egy lány kukucskált ki a dobozból. Nagyon meglepődtek a fiúk, főleg az a fekete, jóképű csodálkozott nagyot. A lány csak nézte a fiúkat, aztán hirtelen kiugrott és elfutott.
- Megijedt Mr. Malik fejétől. – szólalt meg Louis nevetve.
- Na, mind egy a lényeg, hogy el voltál tőlem ájulva. – mondta Zayn és odafordult hozzám.
- Így soha nem fogok elaludni, mert nem bírom ki nevetés nélkül. – szóltam most már én is.
- De még nincs vége! – kiáltott Liam aztán ezzel folytatta. Sokáig nézte kedves barátunk fejét, de aztán a többieket is szemügyre vette majd így szólt ‘hűha, ilyen fura marslakókat még életemben nem láttam’, ekkor a fiúk is elcsodálkoztak és úgy érezték, valami nincs rendben. Ezt követően kijött a dobozból majd körülnézett. Nagyokat csodálkozott rajtuk, a bútorokon és minden máson. Miután rájött, hogy ez nem álom a fiúk nyakába ugrott, de persze Liam-et ölelte a legszorosabban.
- Aztán pedig Louis-t imádta és azt kérdezte ’vezérem, mit tehetek érted?’.
- Na, jó szögezzük le, hogy Harry tetszett neki és ezennel a mesének vége. – fejezte be Harry nagy mosollyal.
- Hé, engem érdekelt a vége. – mondtam majd bedurcáztam.
- Én is! – mondta Louis szomorúan.
- Louis, hiszen mi találtuk… mind egy nem lényeges. – mondta Liam és megfogta a fejét.
- Hát akkor köszönöm szépen az izgalmakat, hogy mindenkit imádtam és, hogy csóró voltam, mondjuk, hogy minden voltam, csak normális nem. – néztem rájuk huncut mosolyommal.
Ezután mindenkit megöleltem, megpusziltam majd ragaszkodtam a holnapi meséléshez is. Bele is egyeztek. Úgy lefárasztottak, hogy hamar elnyomott az álom.
- Jó kis nap volt. – mondtam halkan, így köszöntem el a mai naptól, majd lehunytam szemeim és már aludtam is.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése