2012. április 26., csütörtök

20. Laza nap volt


Mikor hazaértem felmentem a szobámba és bedőltem az ágyba. Még csak 5 óra volt, nem lehet igaz, hogy ilyen lassan telik az idő. Kicsit bekapcsoltam a Tv-t és egy kedvenc számom ment, Selena Gomez-től a Naturally. Mivel nem volt kedvem klipeket nézni ezért a gépet is bekapcsoltam, felmentem twitter-re fent volt Ashley, nem is baj, mert rég nem beszéltünk.
- Hello kicsi lány! – el
őzött meg.
Olyan gyorsan ír, hogy soha nem bírom megel
őzni.
- Holnapután suli, találkozhatsz velem, de jó lesz neked. – mondta egy mosolygós smiley-val megtoldva.
- Ajaj, de jó lesz nekem, se. – nevettem fel, majd írtam neki én is egy smiley-t.
- Naaaaa, hogy lehetsz ilyen. – mondta durcis fejjel.
- Hehe, csak viccelek, tudod, hogy szeretlek. – írtam egy szívecskével.
- Persze már. – mondta nevetve.
Órákon át beszélgettünk. Közben anya lehívott egy kicsit beszélgetni. Kicsit megijedtem, mert nem szokott ilyen titokzatosan beszélgetni, hívni. Ezért egy kis id
őre elköszöntem Ash-től.
- Mondja mi gondja? – kérdeztem anyut nevetve.
- Ülj le mellém Melody. – mondta komolyan.
- Kicsim ugye tudod, hogy Louis hamarosan elmegy, nem lesz itt mindig, csak hazalátogatott. – fogta meg a vállam.
- Tudom anyuci, de nyugalom már mindent megbeszéltünk, soha nem fogjuk egymást elfelejteni még akkor sem, ha nem annyit találkozunk. – mondtam mosolyogva.
- Ja, értelek akkor jó, mert már megijedtem, hogy összetörsz, ha elmegy. – mondta megkönnyebbülten.
- Akkor visszamehetsz. – mondta mosollyal.
- Máris elküldesz, azt hittem beszélgetünk is egy kicsit. – mondtam szomorúan.
- Hát akkor beszélgessünk. Örülsz, hogy mindjárt suli? – kérdezte.
- Igen, mert már hiányoznak a többiek. – válaszoltam még mindig nagy mosollyal.
- De hát nem rég találkoztatok. – mondta döbbent arccal.
- Tudom, de már hiányoznak. – nevettem.
- Jaj, te. – nevetett.
- Egyébként jöv
ő hét hétvégére ne csinálj programot. – kacsintott.
- Rendben, de miért, ha szabad kérdeznem. – néztem rá.
- Mert jön a nagypapa. – mondta.
- Ez az, már úgyis hiányzik. – kiáltottam fel.
Ekkor megcsörrent anyu telefonja, úgyhogy hagytam telefonálni, eszembe jutott e levél, amit még Liam-t
ől kaptam az első hivatalos koncertre. Felmentem a szobámba, előkerestem majd elolvastam. Ez állt benne „Kedves Melody, szeretettel meghívunk az első hivatalos koncertünkre, ami 2010.március.23.-án lesz, 16 órai kezdettel. Nem kell hoznod semmit, csakis magadat. Remélhetőleg sokáig fog tartani, úgyhogy szállási lehetőséget is nyújtunk. Nagy örömmel várunk téged és kedves családodat, hozz, akit csak akarsz, mindenkit szívesen látunk. Szeretettel: Louis, Harry, Zayn, Niall és Liam.” Nagyon kedves levél, meg is tartottam, örök emlék. Nem írták rá, hogy hol lesz, de majd megkérdezem. Mivel ez egy különleges alakalom az én kedves „nagybácsimnak” ezért szépen fel fogok öltözni. Lányból vagyok ezért egy estélyi ruhám és egy magas sarkúm nekem is van, nem sűrűn hordom, de most kivételt teszek. Visszamentem Ashley-hez beszélgetni még egy kicsit, de már csak 10 percet tudtunk, mert 9 óra elmúlt. Mikor elköszöntünk elmentem fürödni. A nagy pancsolás közepette azon gondolkodtam, hogy mire is kell holnap tanulnom, úgy voltam vele, hogy arra tanulok, amihez kedvem lesz. Fürdés után behuppantam az ágyba. Nagyon fáradt voltam, de abban a pillanatban, hogy lefeküdtem, minden elszállt. Ekkor bejött Miranda a szobámba és persze azt várta el, hogy vele foglalkozzak, most az egyszer belementem a kis játékába. Elmondtam neki minden örömöm és bánatom, szegény kis majom több problémát hall, mint egy pszichológus. Azt hinné az ember, hogy nem tud tanácsot adni, de látom a szemén, hogy mit tart helyesnek és mit nem.  Nagyon szeretem olyan, mint egy testvér. Mondjuk, van egy testvérem Mikayla, aki már 23 éves ezért nincs velünk, vagyis nem meghalt, hanem elköltözött Canada-ba, már 6 éve. Mert egyszer kiment a nagypapához és ott ragadt. Remélem, ha jön a papa, akkor ő is, mert hiányzik, ezért volt velem mindig Louis, mert ő elment, és amikor itthon volt, akkor is mindig ment valahova. Na, mindegy ne is beszéljünk erről. Mivel holnap muszáj, leszek, tanulni ezért most elmegyek aludni. Néha szoktam írni a naplómba és ezt az egész hetet leírtam, be is telt 3 oldal úgy belejöttem.

1 megjegyzés: