-Jaj, úgy örülök nektek, már begyepesedtem az unalomtól, vagy is inkább
Harry-től, nézzétek. – mutatott
Harry felé.
Ekkor Louis eltakarta a szemem, mert Harry egy szál alsógatyában táncolt.
- Köhöm Harry. Nem óhajtanál felvenni valamit! – kiáltott rá Louis, de éreztem
a hangján, hogy mindjárt elröhögi magát.
Nem bírtam tovább így levettem Louis kezét a szememről. Ekkor nagyot
nevettem.
- Cuki a nacit Harry. – szóltam neki.
- Ja, hát mm, szia Melody. – mondta miközben elkúszott a gatyájáig.
- Gyere Harry, öltözz fel, majd segítek. – mondta Louis, majd rácsapott a
seggére.
Ekkor mindenki elpirult.
- Hát és fiúk mi jót csináltok? – kérdeztem miközben kihevertem az előbbi élményem.
- Szóval hát karaoke-utunk és táncoltunk, mint láthattad. – mosolyodott el Liam.
- Értelek, hát mozgalmas estétek lehetett. –nevettem. Szia Niall, hogy van a
pocid? – ültem le Niall mellé.
- Már remekül van, de még gyakorolnom kell, hogy lealázhassalak. – vigyorgott
miközben ropit
majszolt.
- És nektek milyen napotok volt? – kérdezte Liam.
- Fú, nagyon jó volt, jól éreztem magam. – mosolyogtam. Csak kíváncsiságból,
véleményetek szerint, ha Louis és Harry egyedül vannak kettesben, akkor abból
mi sülhet ki? – kérdeztem érdeklődő tekintettel.
- Az egy puli kutya, ami répát eszik. – mondta Zayn miközben telefonozott.
Nagyon komolyan mondta, úgyhogy elhittük ő meg felnézett, hogy nem is reagálunk rá.
- Csak hülyülök. – nevette el magát.
- Azt hittük komolyan mondod. – mondtuk kikerekedett szemekkel, de aztán
nevetni kezdtünk.
Majd lejöttek Harry-ék.
- Hello fiúk. – mondtam és húzogattam a szemöldököm.
- Helloka. – mondta Louis, mint egy „homi”.
- Hát, sziasztok. – mondta Harry elpirulva majd leült mellém.
- Felöltöztél Herold. – kérdeztem vigyorogva.
- Igen. – mondta miközben csúnyán nézett a Herold kifejezésre.
- Szóval, akkor hát mit csináljunk?– fordultam a többiek felé.
- Szerintem nézzünk tv-t. – mondta Niall.
- Remek, úgy is megy a ’Mindörökké szerelem’. – mondta Lou.
- Nem mondod, hogy ilyeneket néztek? – kérdeztem meglepetten.
- Hát, de. Mi az nem tetszik? – kérdezte Harry flegmán.
- Jól van, na Her… vagyis Harry, csak nem tudtam, hogy ilyeneket néztek.
- Nem baj az. – mosolygott.
Ezután néztük a filmet. Niall igen hangosan ette a popcorn-t, úgyhogy egy
párszor hozzávágtam a távirányítót. Nem semmi öt távirányítót vágtam hozzá, de
még mindig volt három. Egyszer csak közelebb jött hozzám Harry és a vállamra
tette a kezét. Ekkor ránéztem és ő csak visszamosolygott, hát jó gondoltam
magamban. Voltak az „érzelmes” részek, hát igen ott nekem hányó zacsi kellett
volna, de hát mind egy. Hirtelen hatalmas sötétség.
- Úristen jönnek, az ufó-k. Meneküljünk! – kiáltott Niall.
- Vigyázz Niall, érted jönnek, te vagy az elveszett rokon. – fogtam meg a
vállát.
- Te jó ég, igazad van. Az életemet akarják, vagy még rosszabb a kajámat. Azt
már nem, csak a kajámat nem. – mondta majd dühös lett és a hűtőhöz szaladt.
- Niall, ha elment az áram, akkor, ami kaja a hűtőben van, az is tönkre
megy. – szólt Zayn.
- Zayn, nem is mondasz rosszat. – mondta miközben kinyitotta a hűtőt.
- Hát igen, én nem vagyok szőke. – mondta, enyhe célzással.
Niall nem is figyelt, csak mentette a menthetőt. Egyszer csak Louis
lépett be az ajtón, és még az áram is visszajött.
- Kiment a biztosíték. – nevetett Lou.
- Ja, akkor mindent visszateszek. – mondta Niall és elkezdett visszapakolászni,
de pár falatot rejtett a pólója alá.
- Mi van Niall, gyűjtögető életmódot folytatsz? – kérdeztem nevetve.
- Pszt! Ez titok. – dugdosta tovább a nasikat.
- Szerintem mennem kéne, hiszen 10 óra múlt. – mondtam mikor ránéztem az órára.
- Ne! – kiáltott Harry. Vagyis ne menj még.
- Tényleg Mel, megbeszélem anyuddal, hogy maradhass. – mondta Louis.
Ezután fel is hívta anyut, aki csoda, hogy még ébren volt. Csak ennyit hallottunk.
- Hello Isabel. – mondta anyunak. Csak
szeretnélek megkérni, hogy Melody hagy aludjon itt.
Hosszas beszélgetésbe kezdtek, kellett egy kis idő, amíg meggyőzték anyut. Nekem is odaadta
a telefont, hogy beszéljek anyuval. Igen sok kellett hozzá, hogy beleegyezzen,
de végül meggyőztük. Nagyon örültem, hogy megengedte, és utána
együtt ujjongtunk a fiúkkal.
- Nálam alszik! – jelentette ki Zayn.
- Dehogyis, nálam alszik! – mondta Niall is.
- Álmotokban, nálam fog aludni! – szólt közbe Harry.
Ezután nagy vita kerekedett.
- Louis alhatok nálad? – súgtam Louis-nak.
- Jó hogy. Nem hagyom, hogy velük aludj. – súgta Louis nevetve.
Mivel Liam mindezt hallotta nagyot nevetett.
- Te meg mit nevetsz? – kérdezte Zayn idegesen.
- Ja, semmit, csak úgy. – mondta Liam nagy vigyorral.
- Szóval, én most megyek és megfürdök. – mondtam halkan.
- Elkísérjünk? – kérdezték a fiúk.
- Köszi, oda találok. – kacsintottam, majd marakodtak tovább.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése