Mikor nagy nehezen felkeltem, mert kétszer visszaestem a
nevetéstől, akkor megszólaltak a fiúk.
- Ez meg mi volt?!
- Ez, ez egy kis vicc a Tomlinson-ok részéről. – mondta Louis.
- Vicc? Majdnem bepisiltem. –mondta Niall elszégyellt fejjel.
- Én is, halálra aggódtam magam. – mondta Harry majd megölelt.
- Hehe, de most már itt vagyunk. – nyugtattam meg őket. Tényleg Niall egyébként Liam-nek volt igaza, a gepárd tényleg alszik. – mondtam nevetve.
- Micsoda, nincs is elengedve a gepárd? – kérdezte kikerekedett szemekkel.
- Nincs, azt hiszed olyan felelőtlenek, hogy hagyják, hogy kint kóboroljon, jaj, Niall sokat kell még tanulnod. – mondtam.
- Jól van, értem én, inkább menjünk kajálni. – vigyorgott fel.
Láttuk, hogy Liam valamin gondolkodik, vagyis nem tudtuk eldönteni mit csinál, így rákérdeztünk.
- Liam, baj van? – kérdezte Lou.
- Háhá, igazam volt! – kiáltotta.
Ezután szaladt egy kört, és mindenkihez odament, és beleordította a képébe, hogy ’igazam volt!’.
- Szerintem menjünk. –mondtam.
- Nem! Addig nem megyünk sehova, amíg meg nem csináltam a hajam. – jelentette ki Zayn.
Felnevettem, majd ezt mondtam.
- Jól van, megmutatom a mosdót.
- Ne nevess, miattad lett ilyen. – mondta mogorván.
- Ne haragudj, nem tudtam, hogy neked ez ilyen fontos. – szégyelltem magam, így megöleltem.
- Kis butus, csak viccelek, de azért a mosdót megmutathatod. – mondta nevetve, majd viszonozta ölelésem.
Ezután elmentünk a wc-hez, addig a fiúk elmentek a ’bódéhoz’ emlékért.
- Na, itt is van, de siess. – mondtam.
- Nyugalom kislány, nem szabad semmit elsietni. – mondta majd bement.
Vártam, vártam és, csak vártam. Mikor már 20 perce álltam az ajtónál, bekiáltottam.
- Kész vagy már?
- Igen, egy pillanat. – hallottam a választ.
- Nem azért, de 10 perccel ezelőtt is ezt mondtad. – szóltam még egyszer, majd nekidőltem a falnak.
5 perccel később kijött, de mintha most jött volna a fodrásztól, kivéve annyit, hogy a fodrász előbb végez.
- Kész vagy, de „gyors” voltál. – mondtam hangosan, majd megfogtam a vállát.
- Tudom, mindig gyorsan kész vagyok. – mondta elégedett fejjel.
- Szerintem inkább menjünk, mert a fiúk fölvásároltál az egész állatkertet. – mosolyogtam, majd elindultunk.
Mikor odaértünk, egy csapat ember állt egy kupacban. Nehézkesen, de be tudtunk tolakodni.
- Ti meg mit csináltok? – kérdeztem.
- Harry, meséld csak el. – szólt Louis.
- Szóval, az úgy volt.. – kezdett bele.
- Mondd már! – mondtam.
- Hát az úgy volt, hogy láttam egy zenészt, aki a nagyon jó számot játszott, és nem bírtam ki, hogy ne táncoljak. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy egy csapat ember vesz körül. – mondta szégyenlősen.
- Aha, ügyes vagy fiam, de muszáj volt pont itt? – kérdeztem idegesen.
- Sajnálom. – mondta aranyosan.
- Csak akkor nézem el, ha vetettek nekem valamit. – mondtam mosolyogva.
- Persze, hogy vettem. – aztán kezembe nyomott egy vadmacskás karkötőt.
- Köszönöm, csak erre voltam kíváncsi. – megöleltem, majd otthagytam őket a sok emberrel.
- Melody! Hé, segítened kell. – szólt utánam Liam.
- Haha, persze. – mondtam nevetve.
- Könyörgök Melody, éhes vagyok! – kiáltott Niall.
- De tényleg Mel, hiszen tönkreteszik a hajam, és megint meg kell várnod, míg megcsinálom. – szólt Zayn.
- Uramisten, csak azt ne, nem érek rá egész nap. – gondoltam magamban, és ijedt fejet vágtam.
Ekkor fütyültem egy nagyot, és mindenki odafordult.
- Tipli van emberek, mert ha Zayn haja megint kócos lesz, és nekem kell megvárni, ne tudjátok meg mi lesz. – mondta mogorván.
Senkit nem érdekelt mit mondok, ezért szóltam Brad-nek, hogy hozza ki Sarafina-t, az oroszlánt. Miután meghozta, már nem én fütyültem, hanem ő ordított. Mindenkiben megállt az ütő.
- Most pedig szép lassan forduljanak meg, és figyeljenek rám. – utasítottam őket.
Mikor mindenki megfordult, elkezdtem mondani.
- Először is, hagyják békén a fiúkat, kiválasztok 5 embert, aki fényképezkedhet, és kap egy autogramot, aztán elmegy. Másodszor, nem fognak utánunk jönni, de ha mégis, közelebbről megismerkedhetnek Sarafina-val. – mondtam, és közben az oroszlánt simogattam.
Odamentem a fiúkhoz ők pedig tátott szájjal nézték az „előadásom”.
- Na, mondjatok mindannyian egy embert, akit idehívok. – mondtam nekik.
Senki nem szólt ezért még egyszer szóltam.
- Hahó, mondtam valamit.
- Ja, igen, már is főnök. – szólt Niall. Van ott egy szemüveges lány, én azt szeretném. – mondta.
- Én pedig azt a zöld táskás kis krapekot. – mondta Liam.
- Nekem hívd ide légyszi, azt a picit. – mondta Louis.
- Nekem a tetkós csajt hívd. - mondta Zayn.
- Okés értettem, neked Harry? – kérdeztem Harry-t.
- Ömm, nekem mondjuk, azt a kisfiút hívd ide, azzal a kicsi kocsival. – mutatott egy aranyos kis srácra.
- Jól van, leadtátok a rendelést, máris hívom őket.
Mikor megvolt a ’fotózkodás’ mindenki elment.
- Na, induljunk, mert éhen halok! – szólt Niall.
Ezután elindultunk.
- Ez meg mi volt?!
- Ez, ez egy kis vicc a Tomlinson-ok részéről. – mondta Louis.
- Vicc? Majdnem bepisiltem. –mondta Niall elszégyellt fejjel.
- Én is, halálra aggódtam magam. – mondta Harry majd megölelt.
- Hehe, de most már itt vagyunk. – nyugtattam meg őket. Tényleg Niall egyébként Liam-nek volt igaza, a gepárd tényleg alszik. – mondtam nevetve.
- Micsoda, nincs is elengedve a gepárd? – kérdezte kikerekedett szemekkel.
- Nincs, azt hiszed olyan felelőtlenek, hogy hagyják, hogy kint kóboroljon, jaj, Niall sokat kell még tanulnod. – mondtam.
- Jól van, értem én, inkább menjünk kajálni. – vigyorgott fel.
Láttuk, hogy Liam valamin gondolkodik, vagyis nem tudtuk eldönteni mit csinál, így rákérdeztünk.
- Liam, baj van? – kérdezte Lou.
- Háhá, igazam volt! – kiáltotta.
Ezután szaladt egy kört, és mindenkihez odament, és beleordította a képébe, hogy ’igazam volt!’.
- Szerintem menjünk. –mondtam.
- Nem! Addig nem megyünk sehova, amíg meg nem csináltam a hajam. – jelentette ki Zayn.
Felnevettem, majd ezt mondtam.
- Jól van, megmutatom a mosdót.
- Ne nevess, miattad lett ilyen. – mondta mogorván.
- Ne haragudj, nem tudtam, hogy neked ez ilyen fontos. – szégyelltem magam, így megöleltem.
- Kis butus, csak viccelek, de azért a mosdót megmutathatod. – mondta nevetve, majd viszonozta ölelésem.
Ezután elmentünk a wc-hez, addig a fiúk elmentek a ’bódéhoz’ emlékért.
- Na, itt is van, de siess. – mondtam.
- Nyugalom kislány, nem szabad semmit elsietni. – mondta majd bement.
Vártam, vártam és, csak vártam. Mikor már 20 perce álltam az ajtónál, bekiáltottam.
- Kész vagy már?
- Igen, egy pillanat. – hallottam a választ.
- Nem azért, de 10 perccel ezelőtt is ezt mondtad. – szóltam még egyszer, majd nekidőltem a falnak.
5 perccel később kijött, de mintha most jött volna a fodrásztól, kivéve annyit, hogy a fodrász előbb végez.
- Kész vagy, de „gyors” voltál. – mondtam hangosan, majd megfogtam a vállát.
- Tudom, mindig gyorsan kész vagyok. – mondta elégedett fejjel.
- Szerintem inkább menjünk, mert a fiúk fölvásároltál az egész állatkertet. – mosolyogtam, majd elindultunk.
Mikor odaértünk, egy csapat ember állt egy kupacban. Nehézkesen, de be tudtunk tolakodni.
- Ti meg mit csináltok? – kérdeztem.
- Harry, meséld csak el. – szólt Louis.
- Szóval, az úgy volt.. – kezdett bele.
- Mondd már! – mondtam.
- Hát az úgy volt, hogy láttam egy zenészt, aki a nagyon jó számot játszott, és nem bírtam ki, hogy ne táncoljak. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy egy csapat ember vesz körül. – mondta szégyenlősen.
- Aha, ügyes vagy fiam, de muszáj volt pont itt? – kérdeztem idegesen.
- Sajnálom. – mondta aranyosan.
- Csak akkor nézem el, ha vetettek nekem valamit. – mondtam mosolyogva.
- Persze, hogy vettem. – aztán kezembe nyomott egy vadmacskás karkötőt.
- Köszönöm, csak erre voltam kíváncsi. – megöleltem, majd otthagytam őket a sok emberrel.
- Melody! Hé, segítened kell. – szólt utánam Liam.
- Haha, persze. – mondtam nevetve.
- Könyörgök Melody, éhes vagyok! – kiáltott Niall.
- De tényleg Mel, hiszen tönkreteszik a hajam, és megint meg kell várnod, míg megcsinálom. – szólt Zayn.
- Uramisten, csak azt ne, nem érek rá egész nap. – gondoltam magamban, és ijedt fejet vágtam.
Ekkor fütyültem egy nagyot, és mindenki odafordult.
- Tipli van emberek, mert ha Zayn haja megint kócos lesz, és nekem kell megvárni, ne tudjátok meg mi lesz. – mondta mogorván.
Senkit nem érdekelt mit mondok, ezért szóltam Brad-nek, hogy hozza ki Sarafina-t, az oroszlánt. Miután meghozta, már nem én fütyültem, hanem ő ordított. Mindenkiben megállt az ütő.
- Most pedig szép lassan forduljanak meg, és figyeljenek rám. – utasítottam őket.
Mikor mindenki megfordult, elkezdtem mondani.
- Először is, hagyják békén a fiúkat, kiválasztok 5 embert, aki fényképezkedhet, és kap egy autogramot, aztán elmegy. Másodszor, nem fognak utánunk jönni, de ha mégis, közelebbről megismerkedhetnek Sarafina-val. – mondtam, és közben az oroszlánt simogattam.
Odamentem a fiúkhoz ők pedig tátott szájjal nézték az „előadásom”.
- Na, mondjatok mindannyian egy embert, akit idehívok. – mondtam nekik.
Senki nem szólt ezért még egyszer szóltam.
- Hahó, mondtam valamit.
- Ja, igen, már is főnök. – szólt Niall. Van ott egy szemüveges lány, én azt szeretném. – mondta.
- Én pedig azt a zöld táskás kis krapekot. – mondta Liam.
- Nekem hívd ide légyszi, azt a picit. – mondta Louis.
- Nekem a tetkós csajt hívd. - mondta Zayn.
- Okés értettem, neked Harry? – kérdeztem Harry-t.
- Ömm, nekem mondjuk, azt a kisfiút hívd ide, azzal a kicsi kocsival. – mutatott egy aranyos kis srácra.
- Jól van, leadtátok a rendelést, máris hívom őket.
Mikor megvolt a ’fotózkodás’ mindenki elment.
- Na, induljunk, mert éhen halok! – szólt Niall.
Ezután elindultunk.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése